xxxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Epona Interiors
Domluvte si osobní schůzku

tel: +420 777 999 926
e-mail: info@eponainteriors.cz
Na kopečku 1,
Praha 8 - Libeň
Zavolejte nám +420 777 999 926

Naše služby

Pouhý výběr materiálu a dekorů k vytvoření interiéru nestačí.

Jak přistupujeme k vašim projektům

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby od konzultací, přes návrhy interiérů, pomoc s výběrem podlahových krytin, okenních výplní či dveří, jejich dodání a odbornou montáž, až po zakázkovou truhlářskou výrobu vestavěných skříní, schodišť, kuchyňské linky a další truhlářská interiérová i exteriérová řešení. Pro inspiraci navštivte přehled našich referencí.

Alfou a omegou naší firmy je osobní individuální přístup, vždy s klienty jednáme osobně, můžete se tedy spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti a férové jednání. Jako záruku spolehlivosti a kvality našich služeb na sebe přebíráme veškeré záruky za dodaný materiál i odvedenou práci a řešíme i případný servis v budoucnu. Až budete po deseti letech potřebovat poradit s podlahou nebo opravit okenní rámy, nemusíte dlouho přemýšlet, kdo vám jednotlivé prvky montoval – jednoduše se obrátíte na Epona Interiors a my vše zařídíme za vás.

S klienty se nejraději setkáváme v našem showroomu, kde si můžete prohlédnout podlahy v různých materiálech i dekorech, okenní výplně i dveře, zažít a osahat si materiály, inspirovat se a prodiskutovat s námi vaše představy, požadavky i otázky. Díky dlouholetým zkušenostem předjímáme určité situace a problémy dříve, než nastanou a dokážeme tak ušetřit nejen peníze, ale i nervy a cenný čas. Ozvěte se nám nebo se u nás jednoduše zastavte, těšíme se na vás.

Vizualizace

Pečlivá vizualizace je zárukou dokonalého řešení a vaší spokojenosti v budoucnu. Lidská představivost je mocná, ale má své meze a představit si, jak bude prostor vypadat s určitou podlahou, jak k sobě ladí dva různé materiály či jak světlý a prostorný bude interiér při konkrétním rozmístění nábytku, je těžké.

Proto po detailním seznámení se s Vaší představou, zjištění vašich preferencí a požadavků, vytvoříme 3D vizualizaci, díky které snadno doladíte detaily a která slouží jako záruka, že interiér bude opravdu podle vašich představ.

V rámci vizualizace se soustředíme nejen na atraktivní design, ale také na funkčnost a vždy vás upozorníme na přednosti i případné nevýhody řešení.

Zaměření & kalkulace

Tak jako krejčí po telefonu jen obtížně zjistí požadavky klienta na přesně padnoucí oblek, tak ani my nemůžeme spoléhat na odhady nebo staré stavební nákresy jako základ precizního řemesla. Proto dáváme přednost přesnému osobnímu změření Vašich prostor, které zajistíme naprosto ZDARMA a ve Vámi zvoleném čase. Samotné změření není časově náročné a je podmínkou kvalitně odvedené práce.

Odborná montáž

Věříme, že pokládka podlahy je pro vás pouhý víkendový projekt. Není ale přeci jen zábavnější, trávit čas jinak a jinde?

Převezmeme za vás veškeré přípravy, zajistíme kvalitní montážní materiály a profesionální montáž. Ušetřete finance za pronájem drahého nářadí a získejte čas navíc. Je nám jasné, že už víte, jak s ním naložíte.

Repase

Podlaha, která pamatuje založení První republiky; okna, která svým tělem hájí památkáři; skříň, kterou vlastnoručně vyráběl sám Váš dědeček…

Vy je máte, my je umíme odborně opravit tak, aby i v 21. století obstály a splnily nejnáročnější požadavky na funkčnost.

Záruka & servis

Fandíme kutilům a jedinečným a nápaditým řešením.

To však vyžaduje dobrou znalost materiálů, stavebních i montážních postupů a možných překážek.

Ušetřete cenný čas a věnujte ho sobě či svým blízkým a svěřte Váš projekt již od začátku nám. Po celou dobu jsme Vám k dispozici jako konzultanti i poradci, zajistíme materiál, zastoupíme Vás při realizaci jako stavební dozor, ohlídáme kvalitu řemeslného provedení a vyřešíme i případné problémy.

Dokončením prací na interiéru to pro nás nekončí – jsme tu pro vás i v budoucnu, kdy se postaráme o servis veškerých námi dodaných produktů a prací. S námi máte jistotu, že na to nikdy nebudete sami.