Epona Interiors
Domluvte si osobní schůzku

tel: +420 777 999 926
e-mail: info@eponainteriors.cz
Na kopečku 1,
Praha 8 - Libeň
Zavolejte nám +420 777 999 926

Podlahy

Důležité je to vzít od podlahy. Dřevo, vinyl nebo laminát? A jaká barva? To záleží i na velikosti místnosti nebo orientaci ke světovým stranám.

Podlahy

Podlaha výrazně ovlivňuje celkovou atmosféru interiéru, a navíc se každý typ podlahy hodí k jinému účelu, proto doporučujeme výběr materiálu, dekoru a barvy nepodceňovat. S výběrem podlahy pro váš interiér vám rádi pomůžeme. Nabízíme laminátové plovoucí podlahy, dřevěné vrstvené nebo masívní podlahy, ale i širokou škálu vinylových podlah, linolea a marmolea. U nás najdete značky předních výrobců podlah jako jsou PARADOR, Balterio, Kronoswiss, Tarkett, DLW, Forbo nebo Fatra Nevybrali jste si?

Vyžádejte si informace o naší nabídce koberců. Můžete vybírat materiály od značek Desso, Modulyss nebo Miliken. Velké množství podlahových materiálů i dekorů uspokojí i nejnáročnější zájemce. K podlahám zajišťujeme odbornou montáž včetně přípravy podkladu a případné demontáže a likvidace stávajících prvků.

Ceník podlah

Napište si o kalkulaci vámi vybrané podlahy. Nezapomeňte uvést materiál, který vás zajímá a přibližnou velikost podlahové plochy v místnosti, kterou se chystáte vylepšit.

Nejste si jisti rozměry? Sjednejte si schůzku s naším specialistou. Provede odborné zaměření ZDARMA.

Katalogy ke stažení

Nechte se inspirovat světovými značkami výrobců podlah. Nahlédněte do jejich světa plného barev, materiálů i kvalitních řešení.

Laminátové podlahy PARADOR
Vinylové podlahy PARADOR
Dřevěné podlahy PARADOR
PARADOR Hadi Teherani

Kolekce podlah od světoznámého designéra. Katalog v angličtině