xxxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Epona Interiors
Domluvte si osobní schůzku

tel: +420 777 999 926
e-mail: info@eponainteriors.cz
Na kopečku 1,
Praha 8 - Libeň
Zavolejte nám +420 777 999 926
 

O firmě

Naše filozofie

V Epona Interiors se držíme tří základních pilířů naší filozofie Perfektní design, Spokojení klienti, Komplexní služby.

Jedním z hlavních cílů je zajistit klientům jednoduchý průběh realizace nového interiéru bez potřeby vyjednávat se zbytečně širokou škálou dodavatelů. Nejsme pro vás jen firmou, jsme hlavně odborným partnerem, který vás provede od začátku vašeho projektu až k jeho úspěšné realizaci.

Od roku 2011 jsme byli součástí desítek staveb, přestaveb i renovací. Naše zkušenosti v oblasti okenních výplní, vstupních a vnitřních dveří i podlah jsou však mnohem bohatší. Díky dlouholeté odbornosti a specializaci každého člena našeho týmu vám můžeme zajistit kvalitní řešení z klasických i moderních materiálů. Ani neobvyklé realizace nám nejsou cizí. Vždy na projekt pohlížíme dostatečně kriticky, aby hned od začátku byly eliminovány technické překážky a neúspěchy.

Výběrem a dodáním materiálu pro nás naše poslání nekončí. Zajistíme vám odbornou montáž všech nabízených produktů a řešení. Samozřejmostí je stavební dozor a dohled nad průběhem montáží. Jen díky tomu můžeme celý projekt zaštítit a zajistit vám odpovídající záruky kvality.

Zajímají vás ukázky naší práce?

Neváhejte ani chvilku a přijměte pozvání do galerie s výběrem realizací.

01Perfektní design

Ať už dochází k zařízení prázdného interiéru, celkové renovaci nebo jednoduché výměně individuálních prvků, bereme v úvahu jak Váš osobní vkus, tak i Vaše nároky a požadavky na funkčnost a účelnost.

Proto nabízíme pouze produkty výrobců, kteří jsou zárukou špičkové kvality zpracování a v jejichž sortimentu naleznete produkty v moderním, vkusném ale i originálním designu.

Interiér musí plně odpovídat vašim představám, víme, že kompromisy nefungují.

02Spokojení klienti

Naším cílem je vytvořit pro vás prostředí, kde se budete cítit uvolněně a příjemně. Základem je oboustranná důvěra a pochopení, proto s vámi návrh či proměnu vašeho interiéru projednáváme nejraději osobně. V našem showroomu je prostor na klidné posezení s kávou a diskuzi nad projektem.

Poznáte tak, s kým jednáte a získáte záruku, že v případě jakýchkoliv problémů se na nás vždy můžete obrátit.

03Komplexní služby

Přínosem pro Vás je, že nabízíme komplexní servis. Vše u nás začíná osobní schůzkou. Jsme tu pro vás od prvních nápadů, přes vizualizaci představ, výběr materiálů a montáž, až po detailní připomínkování v závěru.

V našem sortimentu najdete širokou škálu dřevěných i laminátových podlah, vinylů a interiérových i vstupních dveří.

Mimo to zajišťujeme i zakázkovou truhlářskou výrobu, např. vestavěné skříně, schodiště, kuchyňské linky a další truhlářská interiérová i exteriérová řešení.

a