xxxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Epona Interiors
Domluvte si osobní schůzku

tel: +420 777 999 926
e-mail: info@eponainteriors.cz
Na kopečku 1,
Praha 8 - Libeň
Zavolejte nám +420 777 999 926

Podlahy

Ideální podlahy jen kousek od vás

Důležité je to vzít od podlahy. Dřevo, vinyl nebo laminát? A jaká barva? To záleží i na velikosti místnosti nebo orientaci ke světovým stranám.

Proč si vybrat právě nás?

 • Na celou realizaci Vám stačíme pouze my → nabízíme komplexní řešení jednotlivých realizací (více řemesel – jeden dodavatel).
 • Díky zakázkové výrobě si poradíme i s netradičně řešenými interiéry.
 • Díky dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme vybrat vhodný materiál s ohledem na prostředí projektu i vaše požadavky na funkčnost, vzhled a na vhodnost vybraných produktů.
 • Máme moderně zařízený showroom, ve kterém Vám u kávy představíme veškerý sortiment zboží od široké škály našich dodavatelů.
 • Dbáme na osobní přístup, nikoliv zautomatizovaný způsob neosobní komunikace.

Sháníte novou podlahu, koberec nebo terasu? Tak to jste u nás na správné adrese! U nás si určitě vyberete. Dodáváme podlahy (dřevěné, vinylové, laminátové) od těchto značek – Parador, Fatra, Tarkett, Gerflor, Floor forever, Quick – Step, Egger a Kronoswiss. Dále koberce od Vorwerk, Milliken, Modulyss, Desso a terasy od Grandeck a Woodplastic.

Mám návrh a chci konkrétní nabídku

  Odesláním souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

  Z důvodů vládních nařízení je náš showroom v ulici Na kopečku dočasně uzavřený. V případě zájmu je možné sjednat individuální prohlídku. Kontaktujte nás na adrese info@eponainteriors.cz. Těšíme se na Vás!

  Naše služby

  Podlaha výrazně ovlivňuje celkovou atmosféru interiéru, a navíc se každý typ podlahy hodí k jinému účelu, proto doporučujeme výběr materiálu, dekoru a barvy nepodceňovat. S výběrem podlahy pro váš interiér vám rádi pomůžeme. Nabízíme laminátové plovoucí podlahy, dřevěné vrstvené nebo masívní podlahy, ale i širokou škálu vinylových podlah, linolea a marmolea. U nás najdete značky předních výrobců podlah jako jsou PARADOR, Kronoswiss, Tarkett, DLW, Forbo nebo Fatra Nevybrali jste si?

  Vyžádejte si informace o naší nabídce koberců. Můžete vybírat materiály od značek Desso, Modulyss nebo Miliken. Velké množství podlahových materiálů i dekorů uspokojí i nejnáročnější zájemce. K podlahám zajišťujeme odbornou montáž včetně přípravy podkladu a případné demontáže a likvidace stávajících prvků.