Epona Interiors
Domluvte si osobní schůzku

tel: +420 777 999 926
e-mail: info@eponainteriors.cz
Na kopečku 1,
Praha 8 - Libeň
Zavolejte nám +420 777 999 926

Hostili jsme listopadový TAB board

Nemusíte být podnikatelem a přesto určitě víte, že podnikání není jen výroba, nákup nebo prodej. Bez zákazníků by totiž žádné podnikání nebylo. A když už máte co nabídnout a také komu, je fajn mít za sebou tým, který vás podpoří na cestě za společným cílem. To ale stále není dost. S plněním snů a cílů přichází i nemalé povinnosti, úřady, provozní úkoly, závazky, odpovědnost… Snadno se může stát, že nakonec nevíte, co řešit dřív a na samotné zákazníky nemáte dost času. Tak takhle ne, řeknete si, chce to radikální změnu.

Je až neuvěřitelné, jak vás může překvapit skutečnost, že stejný kolotoč zažívají podnikatelé bez ohledu na obor jejich specializace. Překonali stejné překážky, nastavili fungující procesy, vyřešili jak na to. Jen si neví rady tam, kde vy už dávno máte jasno. A pak poznáte TAB. Prostor pro sdílení podnikatelských zkušeností s konkrétními lidmi, kteří vám poskytnou okamžitou zpětnou vazbu bez příkras a okolků. Máloco vám dokáže plány srovnat tak, jako kolegové z TAB při pravidelném setkávání.

Jsme v TAB už přes 7 měsíců a konečně jsme i my mohli kolegy uvítat na domácí půdě. Je až symbolické, že samotné hostitelství nám připravilo nejednu výzvu. Odměnou nám bylo další setkání plné živých diskusí, upřímných rad a vynikajícího jablečného koláče od Štěpánky Duffkové.

Řešíte i vy zdánlivě neřešitelné překážky v podnikání? Brzdí vás narůstající organizační zátěž? Uvítáte upřímnou zpětnou vazbu? Dejte nám o sobě vědět, prozradíme vám, jak být příště u toho.