Ideální dveře jen kousek od vás

Dveře jsou součástí interiéru a při jejich výběru je potřeba brát ohled na velikost místnosti, barvu podlahy a zdí i zamýšlenou dominanci dveří…

Proč si vybrat právě nás?

 • Na celou realizaci Vám stačíme pouze my → nabízíme komplexní řešení jednotlivých realizací (více řemesel – jeden dodavatel).
 • Díky zakázkové výrobě si poradíme i s netradičně řešenými interiéry.
 • Díky dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme vybrat vhodný materiál s ohledem na prostředí projektu i vaše požadavky na funkčnost, vzhled a na vhodnost vybraných produktů.
 • Máme moderně zařízený showroom, ve kterém Vám u kávy představíme veškerý sortiment zboží od široké škály našich dodavatelů.
 • Dbáme na osobní přístup, nikoliv zautomatizovaný způsob neosobní komunikace.

Hledáte ideální dveře do Vaší domácnosti? U nás si určitě vyberete! Dodáváme dveře od všech těchto značek – Topdoors, Masonite, Sapeli, Invado a Dre.

Mám návrh a chci konkrétní nabídku

  Odesláním souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

  Naše služby

  Dveří se budete dotýkat každý den. Přijďte si je vyzkoušet k nám. V naší nabídce naleznete dveře a zárubně značek Sapeli, Topdoors, Massonite, Invado nebo DRE. Vybírat můžete z bohatých modelových řad i atypických modelů a nepřeberného množství designů, ze kterých vám umíme doporučit ideální produkty pro váš konkrétní prostor.

  K interiérovým dveřím zajišťujeme i odbornou montáž včetně případné demontáže stávajících prvků. V případě zájmu vám doporučíme a zajistíme i vhodné kliky a kování dle vaší představy.